Однофазні сухі багатоцільові трансформатори Трифазні сухі трансформатори Реактори Консультація ОНЛАЙН Реле РПУ-2 Трансформатори струму Трансформатор напруги Запорізьке виробниче підприємство «НЕОН» УТОГ
 • Трансформатори струму та напруги

  Де застосовуються трансформатори струму та напруги?

  Трансформатори струму та напруги як правило застосовують там де необхідно привести струми та напруги до значень зручних для підключення вимірювальних приладів, реле захисту, різних пристроїв автоматики.
  Застосування таких трансформаторів як вимірювальних дозволяє уніфікувати конструкцію вимірювальних приладів та реле, а також забезпечує додатковий захист оточуючим, оскільки ланцюги вищої та нижчої напруги розділені та електрично не пов'язані.
  Трансформатори струму розрізняються за номінальними первинними та вторинними струмами, вторинні струми, рівні 5А або 1А, а відношення первинного струму до номінального вторинного і є коефіцієнт трансформації.
  Основною характеристикою трансформаторів струму є струмова похибка, що вимірюється в %. Відповідно до значення струмових похибок трансформатори струму поділяють на класи точності - 0,2; 0,5; 0,2S; 0,5S;  1; 3; 5; 10; 5P; 10P. Тип класу точності відповідає граничній струмовій похибці трансформатора струму при первинному струмі, що дорівнює 0,01-1,2 номінального.
   ЗВП «НЕОН» УТОГ пропонує вам трансформатори струму серії  ТО-0,72 та ТОШ-0,72 У2 Н.
  Трансформатори напруги розрізняють по номінальним первинним і вторинним напругам, відповідно і коефіцієнту трансформації рівному відношенню первинної напруги до номінальної вторинної напруги.
  Для вимірювальних трансформаторів напруги також важливий клас точності, який характеризує похибку вимірювання трансформаторів напруги, залежно від значень похибки існують такі класи точності  - 0,2; 0,5; 0,2S; 0,5S;  1; 3; 5; 10; 5P; 10P.

Для зручності використання сайту і всіх сервісів, ми використовуємо cookie-файли.
Продовжуючи використання нашого сайту, ви автоматично погоджуєтесь з використанням даних технологій.
Погодитись
bigmir)net TOP 100